2010/2011

I.liga brněnsko

Konečná tabulka

Tipko6DružstvoKolVVPPPPKSkore

Body

1. Rakol Trimetal "B" 22 19 1 1 1 0 262 : 136 60
2. ŠK Drak Brno I. 22 15 3 0 4 0 259 : 140 51
3. Mečouni Přibice 22 13 2 1 6 0 235 : 164 44
4. ŠK Drak Brno II. 22 13 0 0 9 0 205 : 191 39
5. Pardálové z Bigbítu 22 12 0 1 9 0 210 : 187 37
6. Old Boys Brno 22 10 2 1 9 0 190 : 209 35
7. Lémoni z GamesBaru  22 11 0 1 10 0 192 : 205 34
8. GamesBar-Team 22 11 0 1 10 0 196 : 201 34
9. Rakol Trimetal "D" 22 8 0 0 14 0 175 : 221 24
10. Kondoři Rajhradice 22 5 1 0 16 0 159 : 238 17
11. Frogs Žabčice "A"  22 3 0 3 16 0 163 : 236 12
12. Šilingrák Team 22 3 0 0 19 0 139 : 257 9

Oficiální tabulka ligy zde:

Komentáře k utkání

Smolná porážka na závěr

22.kolo

OLD BOYS BRNO

10

GAMESBAR - TEAM

8

oldboys.gif

Máme dobojováno ! V posledním našem vystoupení v letošní sezóně jsme byli soupeřem mužstvu Old Boys Brno hrající na nejvzdálenějším hracím místě v Brně - Líšni. Díky pracovnímu vytížení a jiným povinnostem nastoupili na obou stranách k utkání "čtyři mušketýři". Pro obě mužstva to bylo utkání "kdo z koho", protože kdo vyhraje bude na tom v konečné tabulce lépe. My jsme utkání začali "překvapivě" výhrou Štefana, ale zbytek mužstva prohrál a bylo 1:3. Druhé kolo dvouher byl sice pro nás úspěšnější - Slunko a Fly výhra, ale Štefan a Dan prohra a do čtyřher se šlo za stavu 3:5. Ty jsme zahráli vcelku dobře, ale bohužel smolně prohráli 501 a stav byl 4:6. Do závěrečných dvouher jsme šli s velkým odhodláním, ale čím víc se chtělo, tím méně to šlo. Ve třetím kole dokázal zvítězit pouze Štefan a stav už byl téměř konečný 5:9. Poslední jiskřičku naděje sice vydoloval Slunko 6:9, ale pak bohužel prohrál Dan a nadějím byl konec. Kosmetickou úpravu skóre pak už jen vylepšili na přijatelných 8:10 Štefan a Fly. Liga pro nás po tomto utkání končí a teď už jen budeme sledovat soupeře, kteří určí naše celkové umístění. Škoda, že jsme na jaře nedokázali navázat na fantastické podzimní výsledky a tak se zbytečně propadli tabulkou. Útěchou nám však může být fakt, že cíl nesestoupit hned po jedné sezóně v I.lize se splnil. Teď nás čekají čtyři měsíce odpočinku a můžeme se těšit na sezónu 2011/2012.Všem hráčům díky za letošní sezónu a "Ať nám to lítá". Zápis utkání zde

Nevyšlo nám vůbec nic - nedaří se !

21.kolo

GAMESBAR - TEAM 

5

Drak Brno I.

13

draci.jpg

V posledním ligovém utkání doma, jsme se chtěli pokusit o malý zázrak a zopakovat výborný výkonz utkání proti Drakům na jejich půdě. Bohužel se opět zázrak nekonal a my nadále pokračujeme v tápání na jediném bodě "DABL".Nechápeme ! Při rozhazování pořád "zvoníme" a solidně zavíráme max. do 8.kola, ale přijde zápas - Trojský kůň v palici a hotovo. Draci navíc do utkání vlétli jako raketa a po prvních dvouhrách byl stav - 0:4. Ve druhém kole se již hra hlavně v dohazování zlepšila a Tom a Fly udělali naše první body - 2:6. Velká škoda byly ač dobře rozjeté bohužel promarněné čtyřhry - 2:8. Třetí kolo dvouher nás mírně postavilo na nohy po výhrách Toma, Štefana a Flyho a porážce Dana byl stav - 5:9. Naděje trvala pouze jedinou hru, ve které Draci vybojovali desátý bod a bylo vymalováno. Teď nás čeká 14-ti denní pauza, ve které se můžeme připravit na závěrečné utkání ligy proti mužstvu Old Boys Brno. Zápis utkání zde :      

Další porážka - už aby liga skončila !

20.kolo

 Rakol Trimetal B

14

GAMESBAR - TEAM

4

rakoltrimetal.jpg

To, že by jsme mohli vzít body vedoucímu mužstvu tabulky a novopečenému vicemistru Poháru UŠO jsme už předem věděli, že není možné, ale to jakým neuvěřitelně jednoznačným způsobem nás Rakol "přejede" tak to jsme opravdu nečekali. Po deseti hrách 10:0 - to se hned tak nevidí. Před soupeřem opravdu klobouk dolů, protože na jejich výkonu nešlo najít snad ani jednu chybičku. Chvílemi se zdálo, že by nás domácí snad porazili i se škraboškou přes oči. Před potupným "kanárem" nás zachránila pouze mírumilovnost domácího mužstva v závěrečných hrách. Zbývají tedy poslední dvě utkání a liga končí. Po nevydařené jarní části můžeme jen konstatovat : Už aby to bylo! Zápis utkání zde : 

Jedním slovem : TRAGÉDIE !!!

19.kolo

 GAMESBAR - TEAM

4

Frogs Žabčice

14

frogs.jpg

Jedním slovem : Tragédie - by se dalo nazvat naše další ligové vystoupení proti mužstvu Frogs Žabčice. Mužstvo, které se před utkáním choulilo na předposlední příčce nám díky skvělému dohazování v koncovkách legů dalo další lekci z jednoduchosti. Trápení, které nás v posledních utkáních svírá při zakončování už není k smíchu, ale k pláči. Situace, kdy hráč vede i o 200 bodů a nakonec stejně prohraje se už stává pro naše hráče noční můrou. Psát obsáhle o takto zpackaném utkání snad nemá ani smysl a tak lze jen doufat, že do konce ligy, kdy chybí poslední tři utkání se snad ještě nějak vzchopíme a nějaký ten bodík ještě urveme. Slovo "snad" ale znamená body na Rakolu, Dracích nebo Old Boys - což je zatím při naší "skvělé" formě asi utopie. Ale ať už to dopadne jak chce - myslím, že jako nováček I.ligy jsme si až tak špatně nevedli.
Tak ať to lítá ! Zápis utkání zde :

Krize pokračuje - poráží nás "dabl"

18.kolo

 Pardálové z Bigbítu

13

GAMESBAR - TEAM

5

pardal.jpg

Po výhře nad Kondory z Rajhradic jsme tajně doufali, že by naše herní krize mohla být zažehnána a že by jsme v dalším utkání proti Pardálům z Bigbítu mohli zase zabodovat. Bohužel to byl pouhý sen, který se rozplynul velice rychle. Na "dablech" neomylní hráči domácích  nás po prvních šesti hrách vlastně nepustili k zavírání a náskok 6:0 si pak v klidu udržovali do konce utkání. K naší herní krizi - kdy nás vlastně poráží nemohoucnost trefit "dabl" se navíc trošku přidává nervozita, která zbytečně deptá naši psychiku a kazí utkání. Teď je třeba se soustředit na další domácí utkání a znovu se pokusit vše zlomit. Zápis utkání zde :

Další ztrátu jsme nepovolili

17.kolo

 GAMESBAR - TEAM

12

Kondoři Rajhradice

6

kondori.jpg

Po dvou porážkách jsme už nutně potřebovali zvítězit a tím se snažit udržet krok v popředí tabulky. Úvod utkání se však velmi podobal oběma předchozím a dost dlouho jsme se tak museli strachovat o výsledek. Utkání odstartoval prohrou Tom, naštěstí Štefan hned v zápětí vyrovnal. V další hře prohrává Pepan, ale Jura znovu srovnává. Další kolo dvouher se zcela podobá prvnímu. Tom nás posílá do vedení 3:2, ale prohry Štefana a Pepana otáčejí skóre pro hosty. Vše zachraňuje Jura na 4:4. Na řadu přicházejí "týmovky"  (náš současný bol), ale ty tentokrát zvládáme a odskakujeme na dva body 6:4. Třetí kolo dvouher konečně přineslo hru, kterou jsme na podzim rozhodovali zápasy. Vše začal Tom výhrou, při které zavřel - 90 a 86 bodů. Po něm předvedl Štefan "vele dílo", když porazil výborně házejícího soupeře 2:1. V tomto utkání za stavu 1:1 a bodech 146 : 202 si soupeř nahrál neuvěřitelně 170-tkou na 32, ale Štefan zahrál 60,60 a D13 a bylo vymalováno. V euforii pokračoval i Fly, který střídal Pepana a zavřením v 5 a 7 kole vybojoval mečbol - 9:4. Ten s lehkostí vybojoval výborně házející Jura a vítězství bylo na světě. Kosmetickou úpravu stavu na 12:6 ještě vylepšili výhrou Dan a Fly. Zápis utkání zde :   

Lémoni nám dali jednoduchou lekci 

16.kolo

Lémoni z GamesBaru

12

GAMESBAR - TEAM

6

lemoni.jpg

 Na odvetu v derby utkání proti Lémonům jsme se moc těšili a hlavně jim chtěli vrátit smolnou porážku z podzimu.Bohužel opak byl pravdou a my jsme utržili nejjasnější porážku v soutěži. V utkání se proti nám sešly dvě věci : náš žalostný výkon a s lehkostí hrající výborný soupeř. Jasno o výsledku bylo asi už po druhých dvouhrách, po kterých jsme prohrávali už - 1:7 a po první týmovce dokonce - 1:8. Pak jsme ale vyhráli Cricket a chtěli ještě zabojovat. To se chvíli dařilo, to když Slunko snížil na 2:8 a po něm úžasnou hrou Jura na 3:8, ale pak Fly při hře ve které sice dal 1x Bingo a 2x - 140 ale i tak ji smolně prohrál a Lémoni měli devátý bod. Poslední šanci bojovat alespoň o remízu měl Tom, ale ani on nezvládl utkání proti výbornému Michalovi Obšilovi a Lémoni se mohli radovat s vítězství. Teď budeme hrát 2x doma a musíme jen doufat, že dokážeme prolomit herní útlum a udělat zase nějaký bod. Zápis utkání zde: 

Pokračující útlum výborný soupeř trestal

15.kolo

 GAMESBAR - TEAM

8

ŠK DRAK BRNO II.

10

drak1.gif

Dohrávka 15.kola se z důvodu nemoci soupeře hrála až 15.3.2011 a tak jsme měli trochu času se dostat z herní mizérie, která nás nyní trápí. Bohužel se nám to ale nepovedlo a po dalším výpadku hlavně v úvodu utkání jsme i přes mohutné dotahování utkání nezvládli a prohráli smolně 8:10. To co se nám na podzim dařilo snad v každém utkání, že drtivý úvod byl naší největší zbraní, je na jaře našim protivníkem. Po prvních dvou kolech dvouher jsme prohrávali 2:6 a po "týmovkách" 3:7. Do dalších dvouher vystřídal Fly a Slunko a nastoupili Jura a Štefan. Ti hru oživili a za stavu 3:9 jsme se pustili do stíhací jízdy. Ta se nám dařila fantastickým způsobem až do poslední rozhodující hry, kdy nás za stavu 8:9 mohl Tom poslat do autobusu, ale suverénní hrou s přispěním jednoho Binga rozhodl kapitán hostí Martin Hochman o výhře Draků - 8:10.
Zápis utkání zde:      

Ani posily Rakolu nepomohly

14.kolo

Rakol Trimetal "D"

7

GAMESBAR - TEAM

11

rakoltrimetal.jpg

K dalšímu ligovému utkání 14.kola jsme si zajeli na půdu hodně posilněného mužstva Rakolu D. My jsme naopak odjeli oslabeni o Pepana a Štefana a tak před čtveřicí mušketýrů -Tom,Fly,Jura a Slunko - stál pro vybojování bodů těžký úkol. To se potvrdilo hned v úvodu když Tom a Fly prohráli svoje hry a domácí vedli 2:0. K obratu však zavelel ve třetí hře Slunko, kterého podpořil v další hře Jura a bylo srovnáno. Druhé kolo dvouher nám vyšlo o mnoho lépe - 3 výhry a jedna prohra a před "týmovkama" byl stav 3:5 pro nás. S problémem týmovek jsme se však znovu nevypořádali a jeden bod pustli Rakolu - 4:6. V dalším kole dvouher se skóre přelévalo na obě strany a tak po výhrách Jury a Flye a prohrách Toma a Slunka byl stav pořád o dva body 6:8. Naštěstí nám ale vyšla dramatická koncovka na jedničku. Fly nás poslal v 15.hře do mečbolu, na který ještě kontroval domácí Absolon výhrou nad Jurem, ale hned na to Tom mečbol proměnil a desátý vítězný bod byl náš. Konečnou podobu výsledku 11:7 v náš prospěch stanovil Slunko.
Zápis o utkání zde :  

Za stavu 2:2 přišel "budíček" 

13.kolo

GAMESBAR - TEAM 

12

Šilingrák Brno

6

silingrak.jpg

Po porážce od Mečounů, jsme potřebovali v dalším utkání proti Šilingráku zase 100% zabrat a doma získat body. To se nám v úvodu utkání dařilo hodně pomalu. Tom a Fly sice vyhráli s odřenýma ušima 2:1 své hry, ale po nich Štefan a Jura prohráli a bylo srovnáno na 2:2. K páté hře ale konečně zazvonil vytoužený "budíček" a Tom odstartoval úžasnou šňůru osmi bodů, kterou dokončoval Fly desátým vítězným bodem. Po vystřídání hráčů na obou stranách mužstev se konečný stav po výhrách Pepana a Slunka zastavil na skóre 12:6. Zápis utkání zde:

Mečouni nám porážku oplatili i s úroky !

12.kolo

Mečouni Přibice

13

GAMESBAR - TEAM

5

mecouninew2.jpg

Začala nám jarní část odvet a hned v úvodním kole nás čekal soupeř, který se v úvodu ligy hledal, ale teď už hraje to co potřebuje na udržení v horní části tabulky. My jsme si s Mečouny sice výpadek moc nepřipouštěli, ale mírná obava zde byla. Začali jsme sice dobře, když Tom vyhrál úvodní hru, ale po něm Fly lehce prohrál 0:2 a bylo srovnáno. Ve 3.hře se domácí poprvé ujali vedení po prohře Slunka, ale Pepan znovu vyrovnal. V 5.hře vydřel Slunko výhru a naposled jsme v zápase vedli.Mečouni krátkou šňůrou totiž otočili stav na 5:3 a šlo se na čtyřhry. První jsme zvládli výborně (0:2) a snížili na 5:4. Na místo odrazu od dna to byl paradoxně na dlouhou dobu poslední bod utkání. Cricket jsme prohráli 2:1 a od té chvíle bylo před terči jen jedno mužstvo co dělalo body. Mečouni zaveleli k velkému bodovému trháku, který utnul v poslední hře až Štefan a tím zmírnil naši porážku na 13:5. Neskutečný propadák můžeme odčinit již zítra proti Šilingráku Brno. Zápis utkání zde :

Rozhodla vítězná šňůra z 0:2 na 10:2

11.kolo

 GAMESBAR - TEAM

16

OLD BOYS BRNO

2

oldboys.gif

Komentář k utkání mimořádně zkrácen z důvodu mojí neúčasti na ligovém zápase. (poznámka: poprvé co hraji šipky). Bohužel ukrutná bolest zad mě to nedovolila. Úvod utkání skoro sousedů v tabulce jsme nezačali vůbec dobře - když Tom a po něm Fly prohráli oba svoje hry hladce 0:2 a takové tak bylo i skóre po dvou hrách. Naštěstí to však bylo jediné co si na nás ten večer soupeř dovolil. Od té chvíle se totiž skóre díky naší skvělé hře měnilo až do konce pouze v náš prospěch. Neuvěřitelnou šňůru deseti bodů odstartoval Pepan se Slunkem rovněž hladkým vítězstvím 2:0 a skvěle nastartovaný obrat přes výborně zahrané čtyřhry dokonali Tom devátým a Fly desátým bodem. Poté hosté hodili před terče pomyslný ručník a zbytek her dohráli tak laxně, že výsledek nabral jednoznačnou podobu skóre v náš prospěch na 16:2. Zápis utkání zde :  

Senzace na spadnutí !!! Desátý bod byl zakletý !!!

10.kolo

 ŠK Drak Brno I.

10

GAMESBAR - TEAM

9

draci.jpg

V dohrávce 10.kola jsme se letos podruhé vydali do Líšně do Sport Baru Tulipán, tentokrát nám však byl soupeřem  Drak Brno I., mužstvo, které je na druhém místě tabulky. Vzhledem k síle domácího mužstva jsme utkání předem brali tak trochu jako prohrané, ale chtěli jsme uhrát co nejlepší výsledek. Nakonec nechybělo moc a mohla se udát senzace. Utkání sice začal prohrou Tom (1:2), ale potom přišla naše šňůra osmi bodů z říše snů (1:8), která se zastavila až v desáté hře u Cricketu, který domácí vyhráli lehce 2:0 a snížili na 2:8. Nikdo nepochyboval o tom, že výborně házející čtveřice našich hráčů - Tom, Fly, Pepan a Štefan by v závěrečných dvouhrách nedokázala uhrát vytoužené dva body. Draci se však ukázali jako "velké mužstvo" a začali pomalu ukrajovat náš náskok. Navíc se nám nevyhnula ani smůla a po nešťastných prohrách Pepana, Štefana a Flye (1:2) bylo skóre už - 5:8. Naději na výhru znovu vykřesal výbornou hrou Tom (2:0 - 1x zavření 136 a 1x Bingo). Bohužel v posledních dvouhrách přišel uragán Draků v podobě čtyř vítězství 2:0 a letos poprvé jsme si zahráli nenáviděný "autobus" - týmovou hru 701DO. S ním si znovu lépe poradili rozjetí Draci a ze senzace byl "jen" bod. I přes smolnou prohru si naši hráči zaslouží velikou jedničku. Poznámka: v zápase jsme hodili neuvěřitelných 52x-100+, 8x-140+ a 4x Bingo (2x Fly, 1x Tom a Pepan). Zápis utkání zde :    

Překvapení se nekonalo, zradilo nás zavírání

9.kolo

GAMESBAR - TEAM 

6

Rakol Trimetal "B"

12

rakoltrimetal.jpg

V 9.kole nám los přidělil soupeře z kategorie nejsilnějších a to Top star  I.ligy Rakol Trimetal B. Utkání jsme hráli navíc díky Tomově problému s časem na přemístění do Gamesu na půdě Rakolu ve Sfinxu. To se nakonec ukázalo jako důležitý fakt naší druhé porážky v soutěži. Utkání jsme sice nezačali vůbec špatně, když po výhrách Toma a Slunka a porážkách Flye a Jirky byl stav po prvních dvouhrách 2:2. Druhé kolo již tak příznivé nebylo. Vyhrál pouze Fly a před čtyřhrami byl stav 3:5. Do čtyřher jsme nastoupili v klasickém složení a nehráli je vůbec špatně. V 501 jsme ale měli smůlu a na dohazování pohořeli (1:2). Cricket jsme pak zahráli velmi dobře a vrátili stav opět na rozdíl dvou bodů - 4:6. Ve třetím kole dvouher jsme se chtěli pokusit stav zvrátit. Díky špatné koncovce se však bod podařilo udělat jenom Flyovi a stav byl už  - 5:9. Poslední šanci na zvrat utkání měl v 15.hře Tom, ale vynikající Ríša Abadžiev byl proti a bylo rozhodnuto - 5:10. V dalších hrách pak ještě vydoloval bod pro nás Fly, ale po prohře střídajícího Dana a smolné porážce Jirky bylo konečné skóre - 6:12 ve prospěch Rakolu. Zápis utkání zde: 

Soupeř nás hodně potrápil

8.kolo

Frogs Žabčice

7

GAMESBAR - TEAM

11

frogs.jpg

V 8.kole jsme cestovali do vzdálených Přísnotic, kde má hrací místo mužstvo Frogs Žabčice. Toto mužstvo sice zatím okupuje předposlední místo tabulky, ale jeho výkon byl výborný a na vítězství se musely hrát hodně dobré šipky. Naštěstí nám znovu vyšel začátek 1:3 což byly hodně důležité body. Před čtyřhrami totiž prohráli své utkání Slunko a Jura a domácí snížili na 3:5 a po první týmovce dokonce až na 4:5. Cricket nám ale vyšel na jedničku a vedlo se o dva body (4:6). Domácí hráli opravdu dobře a hned
v úvodní dvouhře znovu snížili na rozdíl jednoho bodu 5:6. Ve 12.hře prohrával navíc Slunko 0:1 a domácí hráč dohazoval na 32. Naštěstí nedal a Slunko první šipkou zavřel a tím odstartoval důležitou šňůru - Fly 2:0, Tom 2:0 a znovu Fly 2:0, která celkově znamenala naše vítězství. Zbylé tři dvouhry jsme byly nuceni dopsát na celkových 7:11 z důvodu totální nepřízně počasí a tím spojené složité až skoro nebezpečné dopravy autem do Brna.(téměř nesjízdná silnice). Zápis utkání zde:

Bingo nevyhrává - vyšlo na 100%

7.kolo

 GAMESBAR - TEAM

11

Pardálové z Bigbítu

7

pardal.jpg

V 7.kole jsme na domácí půdě hostili dlouholetého účastníka I.ligy mužstvo Pardálů z Bigbítu. Ač výsledek a hlavně průběh utkání vypadá jednoznačně, vítězství se nerodilo nijak lehce. Hosté totiž házeli tak skvěle, že u koncovek každého legu byli vysokými náhozy (7x Bingo) vždy dříve než my. Zde jsme však naštěstí měli více štěstí my a dělali důležité body. Navíc nás znovu nezradil dobrý rozjezd utkání (6:1), který byl skvělý základ vítězství. Plný počet vyhraných utkání si tentokrát nevybojoval nikdo z našich hráčů díky fantastické hře hráče hostí Vališe, který byl jasně nejlepším hráčem Pardálů. Co se týče našeho mužstva podali jsme znovu spolehlivý vyrovnaný výkon, ve kterém je fantasticky vidět síla dobré party. V tomto utkání je zbytečné popisovat celý průběh, který se rozhodoval v již zmíněných koncovkách,ale utkání Jury v 17.hře lze popsat jako totální hřeb večera. V prvním legu totiž zavřel v 5.kole výkonem 152 (60,60,D16) a vedl 1:0, pak sice další leg prohrál, ale vše si vynahradil v koncovce třetího legu, kdy si výkonem 148 shodil 180-tku na 32 a neomylně v 6.kole zavřel. Chlapci za výkon v utkání píšu velkou jedničku. Zápis utkání zde :     

Čtyřhry sestřelily Kondory

6.kolo

 Kondoři Rajhradice

7

GAMESBAR - TEAM

11

kondori.jpg

Po porážce v minulém kole od Lemónů jsme k dalšímu ligovému utkání odjížděli do Rajhradic k místním Kondorům s jasným cílem tuto porážku odčinit. Toto se nám dařilo 100% naplňovat do třetí hry po které jsme vedli 3:0. Pak ale prohrál 2x Dan a když se k němu přidali prohrou  Slunko s Tomem otočilo se skóre na 4:3 pro domácí. Ti v té chvíli hráli úžasné šipky. Vyrovnávající bod na 4:4 od Flye v osmé hře naštěstí tuto šńůru zastavil. Zlomovým bodem utkání se pak staly čtyřhry, které jsme zvládli na jedničku a obě vyhráli 2:0 a vedli jsme 6:4. V 11 hře vystřídal Jura  Dana, ale bohužel prohrál a domácí snížili na 5:6. V další hře ale Slunko slíbil, že vyrovnání nepřipustí a jak slíbil tak udělal - 5:7. Po Slunkovi přišla na řadu naše ToP trojice utkání v podobě - Fly, Tom a znovu Fly.  Oba  nezaváhali a i když  byly 2x utkání 2:1 a rozhodovalo se v posledních hodech - stálo štěstí na naší straně a Flyho výhra v 15. hře znamenala vítězství v utkání. Poslední dvě utkání již byly záležitostí náhradníků obou mužstev, kteří stanovili konečnou podobu skóre utkání na 7:11. Zápis utkání zde: 

Kyselá porážka příznačná k názvu hostí 

5.kolo

 GAMESBAR - TEAM

8

Lémoni z GamesBaru

10

lemoni.jpg

Tak a už to přišlo - první porážka v lize. Škoda jen, že měla takovou kyselou podobu. Na derby utkání s Lémony jsme se moc těšili, ale už před začátkem jsme dostali zprávu, že nemůže hrát Tom a Pepan musí v průběhu utkání odejít. Bohužel šipky nás neživí a práce je důležitější. I tak jsme si tuto skutečnost nepřipouštěli a do utkání nastoupili bez respektu a hned se ujali vedení 2:0 (Fly, Sunko). Na to odpověděli Lemóni hodně rychle (2:2). Druhé kolo dvouher bylo z naší strany ještě lepší a po výhrách Flye,Jury a Pepana byl stav 5:3. Čtyřhry jsme hráli 50na50 a tak byl stav před dvouhrami 6:4. Ten ještě vylepšil Fly na 7:4, ale pak přišel krizový zlom utkání. Slunko už už sahal po výhře ve  výborně rozjetém utkání, ale soupeř skvělou koncovkou nakonec zvítězil. V té chvíli navíc musel odejít Pepan, což nám znovu ubralo na psychice a prohry Jury a Dana znamenaly stav 7:7. Naděje trošičku svitla při zprávě, že Tom snad stihne taxíkem závěr utkání, ale bohužel v 15.hře prohrál poprvé v utkání Fly a prohrávali jsme 7:8. O nápravu bojoval Slunko s Davidem Valentou, který však bohužel zahrál svou nejlepší hru večera a stav už byl 7:9. Remízu tak mohl zachránit už jen střídající Tom a v poslední hře pak možná Dan, ale nerozházený Tom svoje utkání prohrál a bylo po nadějích. Prohra mrzí, ale popravdě za podmínek, jaké se nám na zápas sešly je výsledek hodně solidní. Zápis o utkání zde:

Dobré koncovky legů rozhodly

4.kolo

 ŠK DRAK BRNO II.

8

GAMESBAR - TEAM

10

drak1.gifČtvrté kolo nás zavedlo do Líšně, kde jsme ve Sport-baru Tulipán hráli proti mužstvu Drak Brno II. Již při rozhazování domácího mužstva bylo jasné, že se v utkání bude muset bojovat o každý bod a tak to i bylo. Ze začátku utkání jsme se sice po výhrách Toma a Flye dostali do vedení 2:0, ale následující prohry Slunka a Jury znamenali vyrovnání. Druhé kolo dvouher už bylo lepší a před "týmovkama" jsme vedli 5:3. Hráli jsme dobře a tak jsme trošku počítali v zisk dalších dvou bodů. Opak byl bohužel pravdou a po smolných prohrách 2x - 1:2 bylo rázem srovnáno na 5:5. Do 11.hry se Jura rozhodl vystřídat a pustil do hry Dana. Ten za vyrovnaného stavu kráčel k terči dost nejistě, ale nakonec soustředěnou hrou udolal šestý bod a nastartoval šňůru pěti bodů, které hlavně díky perfektním koncovkám legů dovršili Slunko, Fly, Tom a znovu Fly na stav 10:5 a mohli jsme slavit další vítězství. V uvolněném závěru utkání, kdy se oba soupeři již pouze trefovali do top nesmyslů byly prohry Dana, Toma a Slunka jen kosmetickou úpravou konečného stavu utkání na 10:8. Zápis o utkání zde:     

Do třetice znovu výhra

3.kolo

 GAMESBAR - TEAM

12

Rakol Trimetal "D"

6

rakoltrimetal.jpg

Ve třetím kole jsme v domácím prostředí nastoupili proti našim dobrým známým a kamarádům - mužstvu Rakol Trimetal D. Počítalo se s velkou řežbou od začátku až do konce, ale naštěstí slušně zafungovalo přísloví "do třetice všeho dobrého" a body zůstaly po sobě do třetice naše. Výsledek se znovu odvíjel z velmi dobrého úvodu utkání, kdy jsme po páté hře vedli - 5:0. Poté si soupeř terč konečně "oťukal" a v šesté hře poprvé ztratil body Fly. Na pět bodů odstupu nás v další hře dostal Slunko, ale Jirkova prohra znamenala stav před "týmovkama" - 6:2. Ty jsme sice nezahráli až na úžasný Cricket Jirky a Toma nijak oslnivě (jedna výhra a jedna prohra), ale 7:3 byl před další várkou her jednotlivců solidní stav. A bylo i veseleji, protože jak Tom a tak i Fly vyhráli svoje zápasy a stav 9:4 nahrával Slunkovi být znovu slavný. Hostující Špakyn byl však proti (9:5) a čekal nás zápas Tom v.s. Pišta. Zápas na ostří nože vyšel lépe Tomovi, který koncentrovanou hrou vyhrál 2:1 a desátý vítězný bod byl doma. Jak už bývá zvykem po rozhodnutém stavu jde na plac lavička, ale i tady zafungovalo pravidlo do třetice, ale tentokrát zlého a Dan již potřetí za sebou prohrává svůj zápas. Zpestřením závěru utkání byl souboj Romana Šeregelyho se Slunkem a Pepanem, který stanovil konečný stav na - 12:6. 
Zápis o utkání zde:

Rozhodl skvělý vstup do utkání

2.kolo

 ŠILINGRÁK TEAM

6

GAMESBAR - TEAM

12

silingrak.jpg

Ve druhém kole I.ligy jsme poprvé hráli utkání na půdě soupeře s mužstvem Šilingrák Team. Od "zvědů" jsme slyšeli, že se jedná o nevyzpytatelného soupeře, který rád bere body a když ne, tak soupeře alespoň pořádně potrápí. My jsme se ale hned v úvodu museli hlavně srovnat s hracím místem, které je na I.ligu dost zvláštní (hráči pokud chtějí vidět na terč musí stát). Naštěstí nám toto problém nedělalo a do utkání jsme vlétli neskutečným způsobem. Po deváté hře byl stav neuvěřitelných 1:8 pro nás a vypadalo to, že nic nebrání druhé výhře. Domácí však vyhráli v desáté hře Cricket a v jedenácté vzali bod Flymu a pomalu se začali nadechovat k obratu. Naštěstí jim vítr z plachet vzal devátým bodem velmi dobře hrající Jirka a stav 3:9 byl nachystaný pro Slunka popřípadě Toma na desátý bod. Domácí se však "hecli" a obě utkání vyhráli (5:9). V patnácté hře šel ale do hry znovu Slunko a po nervy drásajícím výkonu vydřel toužený desátý bod. Kosmetické úpravy konečného stavu 6:12 pak ještě výhrou vylepšili Tom a Fly
a porážkou Dan. Zatím se nám tedy v lize vede vcelku solidně - jen neusnout na vavřínech. Zápis o utkání zde:      

Neuvěřitelné !!!   Mečouni opravdu na lopatkách

1.kolo

GAMESBAR - TEAM 

10

Mečouni Přibice

8

mecouninew2.jpg

Olé Olé ! Historicky první výhru a první body jsme získali hned v prvním kole nového ročníku I.ligy, když jsme dokázali porazit velmi silné mužstvo Mečounů Přibice. Výhra navíc těší o to víc, že jsme ji získali se soupeřem nám dobře známým ještě z učinkování ve III.lize (kde jsme tehdy jen z povzdálí sledovali jejich vítězné bez porážkové tažení ligou)Po týmové domluvě jsme nasadili do "základu" opory Toma,Flye,Slunka a Pepana a tajně doufali, že budou mít štěstí. Utkání začal jako již tradičně Tom a hned v prvním utkání získáváme historicky první bod - 1:0. Po Tomovi sice Fly prohrál, ale Slunko a Pepan nezaváhali a vedlo se neuvěřitelně 3:1. Soupeř zaskočen naší skvělou hrou zaváhal i v prvním utkání druhého kola jednotlivců a Tom udělal další bod  na 4:1. Smůlu si pak ale vybral v další hře Fly, který smolně prohrál 1:2 a Mečouni snížili na 4:2. Na tři body rozdílu ale hned v další hře zvýšil Slunko a i přes to, že v další hře prohrál Pepan šlo se na čtyřhru a Cricket s náskokem dvou bodů 5:3. Tyto hry byly pro nás nové ve stylu hry, ale i tak jsme je obě dokázali vyhrát a poprvé jsme vedli o čtyři body. Navíc se ukázalo, že tyto body byly pro konečný vývoj utkání velmi důležité. V jedenácté hře totiž prohrál překvapivě lehce Tom a Mečouni snížili na 7:4. Pak ale Fly konečně protrhl "dohazovací" smůlu a stav byl 8:4. Ve třinácté hře prohrál poprvé v utkání Slunko s nejlepším hráčem hostí Kamilem Pávišem 0:2 a Mečouni vykřesali poslední šanci na zvrat. Bohužel proti byl Pepan a po něm v nejlepší hře večera Tom a vítězný desátý bod byl na světě - 10:5. Do závěru utkání ještě naskočil Dan s Jurou, ale ve vítězné euforii nenašli tu správnou motivaci na hru a oba prohráli. Ke konečné podobě výsledku 10:8 přispěla závěrečná prohra Pepana 1:2. Ligu jsme tedy začali fantasticky - tak teď jen vydržet. Za první utkání máme jedničku. Zápis o utkání zde:     

Rozpis utkání a výsledky
1. 
kolo:

7.10.2010
18:00

games.jpg 10 : 8 Mečouni Přibice
2. 
kolo:

14.10.2010
18:00

Šilingrák Team 6 : 12 games.jpg
3. 
kolo:

21.10.2010
18:00

games.jpg 12 : 6 Rakol Trimetal D
4. 
kolo:

4.11.2010
18:00

ŠK Drak Brno II. 8 : 10 games.jpg
5. 
kolo:

11.11.2010
18:00

games.jpg 8 : 10 Lémoni z GamesBaru
6. 
kolo:

18.11.2010
18:00

Kondoři Rajhradice 7 : 11 games.jpg
7. 
kolo:

25.11.2010
18:00

games.jpg 11 : 7  Pardálové z Bigbítu
8. 
kolo:

2.12.2010
18:00

Frogs Žabčice 7 : 11 games.jpg
9. 
kolo:

9.12.2010
18:00

games.jpg 6 : 12 Rakol Trimetal B
10. kolo:

13.1.2011
18:00

ŠK Drak Brno I. 10 : 9 games.jpg
11. kolo:

27.1.2011
18:00

games.jpg 16 : 2 Old Boys Brno
12. kolo:

10.2.2011
18:00

Mečouni Přibice 13 : 5 games.jpg
13. kolo:

17.2.2011
18:00

games.jpg 12 : 6 Šilingrák Team
14. kolo:

24.2.2011
18:00

Rakol Trimetal D 7 : 11 games.jpg
15. kolo:

3.3.2011
18:00

games.jpg 8 : 10 ŠK Drak Brno II.
16. kolo:

10.3.2011
18:00

Lémoni z GamesBaru 12 : 6 games.jpg
17. kolo:

17.3.2011
18:00

games.jpg 12 : 6  Kondoři Rajhradice
18. kolo:

24.3.2011
18:00

Pardálové z Bigbítu 13 : 5 games.jpg
19. kolo:

31.3.2011
18:00

games.jpg 4 : 14 Frogs Žabčice
20. kolo:

7.4.2011
18:00

Rakol Trimetal B 14 : 4 games.jpg
21. kolo:

14.4.2011
18:00

games.jpg 5 : 13 ŠK Drak Brno I.
22. kolo:

28.4.2011
18:00

Old Boys Brno 10 : 8 games.jpg